WSR2R1820FTA
MFR.Part #
WSR2R1820FTA
JLCPCB Part #
C4360485
Description
-65℃~+275℃ 182mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount