WSR2R1800FTA
MFR.Part #
WSR2R1800FTA
JLCPCB Part #
C4158894
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount