P0402Y1691BNT
MFR.Part #
P0402Y1691BNT
JLCPCB Part #
C4233287
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS