WSR2R1820FTB
MFR.Part #
WSR2R1820FTB
JLCPCB Part #
C4002097
Description
-65℃~+275℃ 182mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount