WSR2R1620FEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R1620FEB
JLCPCB Part #
C4169165
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 162mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS