BZM55B75-TR3
MFR.Part #
BZM55B75-TR3
JLCPCB Part #
C7223665
Description
1 Independent 1.5kΩ 1.5kΩ 100nA@56V 500mW 73.5V~76.5V 75V SMD Zener Diodes ROHS