RN60C1690BBSL
MFR.Part #
RN60C1690BBSL
JLCPCB Part #
C1428921
Description
-65℃~+175℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors