SMF45A-HM3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF45A-HM3-08
JLCPCB Part #
C3709739
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 162pF 2.8A 200W 45V 50V 72.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS