WSR2R1700DEA
MFR.Part #
WSR2R1700DEA
JLCPCB Part #
C4000032
Description
-65℃~+275℃ 170mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS