WSR21R000DEA
MFR.Part #
WSR21R000DEA
JLCPCB Part #
C4004178
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS