TNPW120621K3BYEA
MFR.Part #
TNPW120621K3BYEA
JLCPCB Part #
C4107129
Description
-55℃~+155℃ 21.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS