WSR2R1670FEB
MFR.Part #
WSR2R1670FEB
JLCPCB Part #
C4184394
Description
-65℃~+275℃ 167mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS