WSR2R1670FTB
MFR.Part #
WSR2R1670FTB
JLCPCB Part #
C4197900
Description
-65℃~+275℃ 167mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount