WSR2R1690FEB
MFR.Part #
WSR2R1690FEB
JLCPCB Part #
C4225914
Description
-65℃~+275℃ 169mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS