RNC55H1012BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1012BSRSL65
JLCPCB Part #
C3431546
Description
-65℃~+175℃ 10.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors