WSR2R0249FEK
MFR.Part #
WSR2R0249FEK
JLCPCB Part #
C4277397
Description
-65℃~+275℃ 24.9mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS