WSR3R0392FEK
MFR.Part #
WSR3R0392FEK
JLCPCB Part #
C4315545
Description
-65℃~+275℃ 39.2mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS