Y00074K65500T9L
MFR.Part #
Y00074K65500T9L
JLCPCB Part #
C1475759
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.655kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS