WSR2R2500FTA
MFR.Part #
WSR2R2500FTA
JLCPCB Part #
C4010918
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount