WSR2R1460FEB
MFR.Part #
WSR2R1460FEB
JLCPCB Part #
C4139070
Description
-65℃~+275℃ 146mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS