WSR2R1100FTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R1100FTB
JLCPCB Part #
C4019002
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 110mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount