BAS40-06-G3-18
MFR.Part #
BAS40-06-G3-18
JLCPCB Part #
C6513834
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@30V 1V@40mA 200mA 40V SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS