WSR2R1000JEK
MFR.Part #
WSR2R1000JEK
JLCPCB Part #
C4005556
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS