WSR2R5490DEA
MFR.Part #
WSR2R5490DEA
JLCPCB Part #
C4306067
Description
-65℃~+275℃ 2W 549mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS