WSR2R1600FBA
MFR.Part #
WSR2R1600FBA
JLCPCB Part #
C4136996
Description
-65℃~+275℃ 160mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount