WSR2R6000FBA
MFR.Part #
WSR2R6000FBA
JLCPCB Part #
C4055539
Description
-65℃~+275℃ 2W 600mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount