WSR2R0698FBA
MFR.Part #
WSR2R0698FBA
JLCPCB Part #
C4223186
Description
-65℃~+275℃ 2W 69.8mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount