Y00756K17500B9L
MFR.Part #
Y00756K17500B9L
JLCPCB Part #
C1462792
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 6.175kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS