Y0706100K000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0706100K000A9L
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS