WSR2R0649FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R0649FBA
JLCPCB Part #
C4297791
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 64.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount