WSR2R0649FEA
MFR.Part #
WSR2R0649FEA
JLCPCB Part #
C3952265
Description
-65℃~+275℃ 2W 64.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS