WSR2R1100FTA
MFR.Part #
WSR2R1100FTA
JLCPCB Part #
C4115532
Description
-65℃~+275℃ 110mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount