WSR2R0442FEA
MFR.Part #
WSR2R0442FEA
JLCPCB Part #
C4156497
Description
-65℃~+275℃ 2W 44.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS