WSR2R0442FBA
MFR.Part #
WSR2R0442FBA
JLCPCB Part #
C4093366
Description
-65℃~+275℃ 2W 44.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount