WSR2R0432FTA
MFR.Part #
WSR2R0432FTA
JLCPCB Part #
C4083950
Description
-65℃~+275℃ 2W 43.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount