WSR2R0402FTA
MFR.Part #
WSR2R0402FTA
JLCPCB Part #
C3919184
Description
-65℃~+275℃ 2W 40.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount