RN55E7962BR36
MFR.Part #
RN55E7962BR36
JLCPCB Part #
C3465757
Description
-65℃~+175℃ 125mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors