WSR2R3320FEB
MFR.Part #
WSR2R3320FEB
JLCPCB Part #
C3930289
Description
-65℃~+275℃ 2W 332mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS