VS-65EPF06L-M3
MFR.Part #
VS-65EPF06L-M3
JLCPCB Part #
C17545022
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1.32V@65A 600V 65A TO-247AD Switching Diodes ROHS