VS-45EPF06L-M3
MFR.Part #
VS-45EPF06L-M3
JLCPCB Part #
C17345197
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.31V@45A 100uA@600V 180ns 45A 550A 600V TO-247AD Switching Diodes ROHS