IMS05BH1R8K
MFR.Part #
IMS05BH1R8K
JLCPCB Part #
C19507286
Description
1.8uH 105MHz 140mΩ 44@7.9MHz 775mA ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS