VS-65APF06L-M3
MFR.Part #
VS-65APF06L-M3
JLCPCB Part #
C17339355
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.32V@65A 100uA@600V 600V 65A 70ns 830A TO-247AD Switching Diodes ROHS