VS-60EPF02-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-60EPF02-M3
JLCPCB Part #
C17308020
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.3V@60A 200V 60A TO-247AC Switching Diodes ROHS