VS-40EPF02-M3
MFR.Part #
VS-40EPF02-M3
JLCPCB Part #
C17399777
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.25V@40A 100uA@200V 200V 40A 475A 60ns TO-247AC Switching Diodes ROHS