VS-30EPH06HN3
MFR.Part #
VS-30EPH06HN3
JLCPCB Part #
C17268289
Package
TO-247AC
Description
-65℃~+175℃ 2.6V@30A 30A 31ns 50uA@600V 600V TO-247AC Switching Diodes ROHS