VS-40CPQ040-N3
MFR.Part #
VS-40CPQ040-N3
JLCPCB Part #
C6024681
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 40A 40V 4mA@40V 590mV@40A TO-247AC Schottky Diodes ROHS