VS-40L15CW-N3
MFR.Part #
VS-40L15CW-N3
JLCPCB Part #
C5999950
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@15V 15V 20A 520mV@40A TO-247AC Schottky Diodes ROHS