VS-30CPQ050-N3
MFR.Part #
VS-30CPQ050-N3
JLCPCB Part #
C6749926
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 30A 50V 800mV@30A 800uA@50V TO-247AC Schottky Diodes ROHS