VS-30CPQ045-N3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30CPQ045-N3
JLCPCB Part #
C6024671
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 1.75mA@45V 15A 45V 540mV@15A TO-247AC Schottky Diodes ROHS