VS-30CPQ035-N3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-30CPQ035-N3
JLCPCB Part #
C6326381
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 1.75mA@35V 15A 35V 680mV@30A TO-247AC Schottky Diodes ROHS